apartment
Jørgen Moes gate 1B -
Kjøpsvurdering
30 dager på markedet
Finn

5 464 971 kr

Ingen endringer

72 866 kr/m²

Pris per m²

Loading…

Basert på lignende boliger
Markedstrender
Se trender

Transaksjonshistorikk
Finn-annonse18. april 2026
Annonsert

Annonsert

5 464 971 kr

Full historikk er låst. Logg inn for å se: komplett prishistorikk, salgsdata og markedssammenligninger.

Jørgen Moes gate 1B, 0259 Oslo – Leilighet – 75 m² – Eiendom.no