apartment
Platous gate 9 A -
Kjøpsvurdering
13 dager på markedet
Finn

3 570 561 kr

Ingen endringer

142 822 kr/m²

Pris per m²

Loading…

Basert på lignende boliger
Markedstrender
Se trender

Transaksjonshistorikk
Finn-annonse03. mai 2026
Annonsert

Annonsert

3 570 561 kr

Full historikk er låst. Logg inn for å se: komplett prishistorikk, salgsdata og markedssammenligninger.

Platous gate 9 A, 0190 Oslo – Leilighet – 25 m² – Eiendom.no